Wydarzenia

Strona Polskiego Towarzystwa Astrobiologicznego.

Znajdziecie tutaj informacje o nadchodzących i przeszłych wydarzeniach astrobiologicznych. Jeśli wiecie o jakimś wydarzeniu i chcielibyście, aby informacja o nim znalazła się na naszej stronie, bardzo prosimy o kontakt.


Lista nadchodzących konferencji na stronie EANA

Na stronie European Astrobiology Network Association (EANA) znajdziecie aktualizowaną listę konferencji związanych z astrobiologią:
http://www.eana-net.eu/index.php?page=events


Nasz Facebook

O nadchodzących wydarzeniach informujemy również na naszym Facebooku

https://www.facebook.com/PTAstroBio

Dołącz do grupy “Startuj w kosmos”, aby dostawać powiadomienia o stażach, szkoleniach i inicjatywach kosmicznych
https://www.facebook.com/groups/startujwkosmos


Lunar and Planetary Science Conference (LPSC)

Konferencja Lunar and Planetary Science Conference (LPSC) jest uznawana za najważniejszą na świecie konferencję nauk planetarnych, gromadzącą międzynarodowych specjalistów w dziedzinie petrologii, geochemii, geofizyki, geologii i astronomii, aby zaprezentować najnowsze wyniki badań w dziedzinie planetologii.

15–19 marca 2021


Astrobiology Science Conference (AbSciCon)

AbSciCon, konferencja skupiająca społeczność astrobiologów co dwa lata, aby dzielić się badaniami, współpracować i planować na przyszłość, odbędzie się w dniach 15-20 maja 2022 r. w Atlancie USA. NASA i American Geophysical Union postanowiły przenieść konferencję z 2021 na nowy termin.

https://www.agu.org/abscicon


Astrobiology Graduate Conference (AbGradCon)

Konferencja skupia absolwentów zajmujących się naukami związanymi z astrobiologią i początkujących naukowców wiążących swoją przyszłość z astrobiologią.

AbGradCon 2021 odbędzie się w Earth–Life Science Institute (ELSI) na Uniwersytecie Technicznym w Tokio w dniach 14-17 września 2021

https://www.abgradcon.org/


Festiwal Nauki (18-27 września 2020) Warszawa

W dniach 18-27 września 2020 odbywa się Festiwal Nauki w Warszawie, w czasie którego wystąpią również członkowie naszego towarzystwa.  
Takao Ishikawa, Mikołaj Kuska, Tomasz Zajkowski

https://festiwalnauki.edu.pl/